Війна

Ворог вдарив по прикордонню Чернігівщини: є влучання по інфраструктурі міста

Ввечері  27 червня близько 20-ї години зафіксовано влучання ворожого БпЛА типу «молнія» по цивільній інфраструктурі Новгород-Сіверський.

Про це повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові уламки безпілотника впали на територію школи

Інформація щодо потерпілих серед місцевих мешканців не надходила.

Додаткові відомості та масштаби пошкоджень встановлюються.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Добавить комментарий

Back to top button