Війна
У Чернігові двоє постраждалих унаслідок ворожої атаки на місто

Увечері 27 червня армія рф атакувала місто безпілотниками.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Атака на Чернігів: у місті лунають вибухи, працює ППО
Як повідомляє начальник Чернігівської МВА Дмитро Брижинський, унаслідок падіння БпЛА постраждали двоє людей. Вони отримали осколкові поранення.
Фото ілюстративне
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv




