Суспільство
На березі Десни біля дитячої спортшколи хочуть «втулити» лазню (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/16176577_1171615736285404_1012043818_n-e1484836230191.jpg)
На лівому березі Десни хочуть спорудити чергову лазню. За 50 метрів від річки вже встановили бетонні блоки, на яких стоятиме парилка. Про це ЧЕline повідомили тренери дитячо-юнацької спортшколи з веслування.
Власників лазні зовсім не бентежить, що поряд займатимуться веслуванням діти. Споруда заважатиме виходу на воду байдарок і каное, що може негативно вплинути на навчально-тренувальний процес.
Тренери спортшколи вже звернулися з відповідним листом до міського голови Владислава Атрошенка. Вони вважають, що до спорудження лазні причетний директор КДЮСШ № 1 Сергій Романчук, який начебто отримав негласний дозвіл чиновників міської ради.