Війна проти чиновника завершилась перемогою громади
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/03/4422-36718-29-sivertime-chernigov-intervyu1-e1490691826758.jpg)
Держводагентство України не подовжило контракт із багаторічним керівником Деснянського басейнового управління водних ресурсів Сергієм Нагалюком.
На його місце – на посаду в.о. начальника управління – призначений Тарас Молочко, який до цього працював в управлінні юстиції Чернігова.
Нагадаємо: представники громадськості неодноразово звинувачували Сергія Нагалюка у зловживанні службовим становищем, влаштовували мітинги біля управління, ініціювали проведення перевірки.
До речі, Сергій Нагалюк може залишитись працювати в Деснянському басейновому управлінні й очолити один із його відділів. Зараз він планує керувати Корюківським міжрайонним управлінням водних ресурсів, де, за словами активістів, має особисті інтереси.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.