На Чернігівщині саджали унікальні дерева
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/04/17362443_1280056198711043_6144303724562415471_n-e1491314173457.jpg)
На території Мезинського національного природного парку організували власну локацію Всеукраїнської акції «Посади дерево миру».
Висаджені символічні дерева на території меморіального парку Борщова І.Г. в с. Будище (Коропський р-н) силами інспекторів Рихлівського природоохоронного науково-дослідного відділення та фахівців наукового відділу.
Садили дерева учасники акції з думками про мир і на пришкільній ділянці в с. Іваньків. Як підсумок – для приваблення бджіл поновлена алея з липи серцелистої; оформлені рабатки з самшиту та бруслини Форчуна, висаджені оцтові дерева, спірея, кизильник.
Також у рамках акції для парку РЛП «Ялівщина» були передані саджанці граба, ялини блакитної, горобини та липи серцелистої.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.