Суспільство
Децентралізація по-талалаївськи: народжується ще одна ОТГ (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/04/17911001_609768002564407_1539443780_n-e1492004334831.jpg)
Керівник виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення ВАССР Ірина Грозенко, Кіптівський сільський голова Володимир Кучма та керуюча справами виконавчої дирекції ЧРВ ВАССР Галина Товстоп’ята взяли участь у нараді активу Талалаївського району, де розглядалось питання децентралізації.
Перші децентралізаційні кроки в районі вже зроблені. Чотири територіальні громади району підтримали ініціативу селищного голови Юрія Величка щодо створення ОТГ.
В Талалївському районі сподіваються, що процес децентралізації буде завершений найближчим часом.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.