Війна

Ворог масовано атакував місто на Чернігівщині: уражена промислова та цивільна інфраструктура (Фото)

Армія рф здійснила масовану атаку безпілотниками по промисловій та цивільній інфраструктурі Новгорода-Сіверського, завдавши кількох ударів поспіль.

Про це повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.

У період з 20:43 до 20:50 у Новгороді-Сіверському зафіксовано влучання двох ворожих БпЛА типу «герань».

Удар прийшовся по складських приміщеннях приватного підприємства в районі вулиці Шевченка.

Внаслідок прильотів на місці події спалахнула пожежа.

Інформація про постраждалих не надходила.

Масштаби руйнувань наразі уточнюються.

Фото: начальник Новгород-Сіверської РВА

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Добавить комментарий

Back to top button