Суспільство
Чернігівські комунальники псують нову тротуарну плитку (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/18515934_625270191014188_1314983779_n-1-e1494828650682.jpg)
Музичний фонтан навпроти «Мегацентру» та територію навколо нього облаштували восени минулого року, а вже після зими на тротуарній плитці біля фонтана з’явились дефекти, які можна побачити майже в кожному куточку центра міста.
Невже не існує жодного іншого ефективного способу чистити сніг із льодом, окрім того, щоб видовбувати його важким металевим ломом, а водночас псувати нову тротуарну плитку? Місцевим комунальникам треба якось вирішити цю проблему та відмовитися від варварських методів зимового прибирання, що пов’язані з вандалізмом.
Дмитро Тигранов
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.
От взяли комунальники пришли и стали долбать… А оно им надо? Может быть кто то «умный и высокий» заставил?