Суспільство
Поліції Чернігівщини вже привезли новенькі «Mitsubishi»
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/18816035_632868110254396_712320419_n-e1496229968320.jpg)
Як відомо, японська сторона в рамках Кіотського протоколу передала поліції України 635 автомобілів «Mitsubishi Outlander PHEV» з екологічними двигунами.
Церемонія відбулася в Києві в четвер, 25 травня.
Кілька хвилин тому до Чернігова (повз Красну площу) з Києва приїхали 18 автомобілів з увімкненими сиренами. Всі вони будуть розподілені ГУНП у Чернігівській області та поїдуть до районів.
Найближчим часом Чернігівщина отримає ще 12 таких автівок. Тобто всього – 30. Управлінню патрульної поліції Чернігова жодної машини «Mitsubishi Outlander PHEV» не передадуть.
Читайте новини ЧЕline у Facebook.