Надзвичайні події
Негода вирує на Чернігівщині (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/07/20446319_1956712771278597_205290319_o-e1501180414849.jpg)
Як і попереджали синоптики, вчора, 27 липня, на Чернігівщину прийшли зливи з грозами.
Силу стихії вже відчули на собі жителі північних районів. Зокрема, на межі Сновського й Корюківського районів звалило дерево прямісінько на дорогу, заблокувавши проїзд.
Наразі дорожні служби розчистили проїжджу частину. Також жителі Сновська розповідають, що їх містом пройшов великий град, розміром з 5 копійок, знищивши значну частину врожаїв.
Нагадаємо, за даними Укргідрометцентру така погода триматиметься в області найближчі два дні.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.