Суспільство
«Янтарна кішка» дістала чернігівців
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/08/1485897707_4ernigiv.info_zulnz8kylo81-e1502957707782.jpg)
На сесію Чернігівської ради прийшли містяни, які проживають поряд із нічним клубом «Янтарна кішка». Вони звинуватили заклад у тому, що він не дає їм спокійно жити.
Гучна музика та п’яні компанії в нічний час, таксисти, бійки, нецензурна лайка, за словами обурених городян, стали постійним атрибутом їхнього життя.
Люди звернулися до міського голови з проханням допомогти в цьому питання і сказали, що приходитимуть на сесії постійно, поки це питання не вирішиться. І порадили меру не розслаблятися.
Подробиці згодом.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.