#яЗможуВсюдиВстигати: у мами-сови діти – совенята

DSCN6767

День 2.

Народженому совою жайворонком не стати. Схоже, в мене вималювалась ще одна супутня проблемка – прокинутися трохи раніше і з першого разу. Пам’ятаєте, я вирішила скорегувати тактику та хотіла встати на півгодини раніше? Вдалося лише на 15 хвилин (бо не треба лягати спати після першої ночі). Але за цей час я все ж таки встигла зробити найнебезпечніші у часовому розумінні банні процедури.

Якби все було, як по маслу, певно, і жити було б не так весело. Це розуміють і мої дітки, тому весь мій зекономлений час я витратила, аби підняти їх із ліжок (бо не можна їм дозволяти сходити з розуму до 11-ї вечора)

Але я таки встигла трохи привести зовнішній вигляд у порядок і навіть нафарбуватися, хоч і довелося пожертвувати сніданком.

А ще, виявляється, о 8:40 багато-багато людей їде на роботу. Тому я й не влізла в перший автобус.25188570_898943476945136_320165785_nІ блискавкою промайнула думка – забула почистити зуби…

Цього разу я вже не бігла, урочисто та просто швидко відміряла кроками останні метри до заповітних дверей, розмислюючи над тим, куди все ж таки спливають так швидко хвилини, чому МОЇ хвилини якось уже дуже відрізняються від усіх інших і як із цим боротися далі.

І знов промайнула думка: а може, зробити штучні вії та перманентний макіяж, аби хоч на свою красу не витрачати багато часу.

Ой, людоньки, а все ж таки, певно, я просто неорганізована. Мені зараз доводиться себе шалено контролювати, під кінець дня відчуваю якесь внутрішнє напруження.

І так, на роботу я не запізнилася! Хіба що зайшла до офісу, як у голлівудських блокбастерах – на останніх секундах.25323267_898943923611758_223963856_n

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

Loading...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register