Термінатори не здаються і тепер намагаються вплинути через громадську раду (Відео)

31 липня робота митного терміналу, вочевидь, не буде припинена. У цьому вкотре пересвідчилися журналісти ЧЕline під час засідання Громадської ради при Чернігівській ОДА.

Її очолює голова Вадим Антошин, за сприянням якого й відбулося порушення регламенту під час голосування за питання «Щодо відновлення у Чернігові можливості отримання послуг з оформлення експортно-імпортних вантажів за принципом «єдиного офісу».

У цьому вкотре пересвідчилися журналісти ЧЕline під час засідання Громадської ради при Чернігівській ОДА. Її очолює голова Вадим Антошин, за сприянням якого й відбулося порушення регламенту під час голосування за питання «Щодо відновлення у Чернігові можливості отримання послуг з оформлення експортно-імпортних вантажів за принципом «єдиного офісу».

Для голосування в Громадській раді не знайшлося кворуму. Але ж на кону стояли бізнес-інтереси місцевої влади, що лобіює продовження роботи митного терміналу, ігноруючи всі скарги мешканців вулиці Жабинського. Тому Громадська рада вирішила змінити статус, назвавшись народними зборами. Відновлення роботи підтримали.

В «Організаційному комітеті із перенесення митного терміналу», який очолює Василь Куліда, запевняють: вони не відступлять і таки дотиснуть владу. Митний термінал буде перенесено за межі міста.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register