ProСпорт

«Десна» розчаровує своїх вболівальників (Відео) ЧL

Чернігівська «Десна» програла маріупольському «Іллічівцю» в матчі 22го туру першої ліги. На власному полі підопічні Олександра Рябоконя зіграли невиразно і без особливого ентузіазму – такі враження від гри залишились у вболівальників після перегляду звітного матчу. Підтримка двох тисяч глядачів не надихнула чернігівську команду самовіддано зіграти перший домашній матч другої половини сезону. Початок гри пройшов за рівної гри, а от по перерві гості діяли активніше. «Іллічівець» раз-по-раз створював моменти біля воріт чернігівців і врешті старання гостей увінчалися успіхом. На 76-ій хвилині переможний гол за маріупольців забив Сергій Гринь. «Десна» програла 1-0.

Головний тренер деснянців Олександр Рябоконь на прес-конференцію не прийшов, делегувавши ці функції своєму помічнику. Олександр Приходько не приховував розчарування від гри. В результаті поразка від «Іллічівця» стала вже десятою для «Десни» в 22-ох зіграних матчах. Наступний матч «Десна» зіграє 23го квітня в Кривому Розі проти місцевого Гірника. 30-го квітня на чернігівців очікує домашній поєдинок з «Оболонню», однак, вірогідно, ця зустріч відбудеться на нейтральному полі.  На стадіоні імені Ю. Гагаріна планується заміна газону.