Еліта українського біатлону зібралася у Чернігові (Відео)

Еліта біатлону знову у Чернігові. Клуб любителів біатлону Андрія Дериземлі традиційно запросив на вечірку провідних спортсменів, тренерів та вболівальників. Приводів для святкування цього року у біатлоністів достатньо.

– Сезон для чоловічої команди загалом успішний. Для жіночої збірної навпаки. Немає медалі на чемпіонаті світу, але є вдалі виступи на етапах. Спортсмени радують вболівальників протягом сезону,– Андрій Дериземля депутат міської ради.

Цього вечора особлива увага до лідера чоловічої збірної з біатлону чернігівця Сергія Семенова. Наш земляк за підсумками березня став кращим українським спортсменом за версією національного комітету, адже став бронзовим призером світової першості. Каже, сезон був непростим. Вперше за багато років не пропустив жодного змагання.

– медаль решает все. Можно было провалить все гонки, и с медалью сезон бы удался. Но все равно анализирую и хорошее, и плохое. Хорошее оставим, от плохого избавимся и будем двигаться дальше,- Сергій Семенов бронзовий призер чемпіонату світу.

У свій актив занесла сезон й інша чернігівка Ірина Варвинець, яка не розгубилася серед знаних біатлоністів світу. Хоча про себе говорить самокритично.

– не могу сказать однозначно . были и хорошие старты, ти плохие. Но в целом я довольна и чемпионатом мира,- Ірина Варивинець – призерка етапу кубка світу.

Як країна, так і спорт переживають зараз не кращі часи. Та біатлоністи не скаржаться на умови підготовки. У федерації намагаються дати нашим спортсменам все найкраще.

– ми вийшли в систему, яка працює. Нас менше це збиває. Ми маємо державне фінансування, спонсорів, ноку, федерації. Разом вирішуємо справу, яка приносить державі велику користь і вболівальникам радість,– Володимир Бринзак– президент федерації біатлону України.

Чернігів вже неофіційно називають біатлонною столицею України. Принаймні раз на рік у місті вдається зібрати вершки вітчизняного біатлону, а вболівальники можуть отримати автографи та поспілкуватися зі своїми кумирами.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register