ProLife з Яною Тітенок

ProLife з Яною Тітенок: сталевий чемпіон Андрій Кисіль про здорове харчування та віру в себе (Відео)

У сьогоднішньому ProLife ми вам розкажемо про здоровий спосіб життя, про виснажливі тренування і жагу до перемоги.

І сьогоднішній мій герой – спортсмен і чемпіон Андрій Кисіль.

Андрій Кисіль – спортсмен зі стажем. Давно відомий не лише у рідному Чернігові, але й далеко за межами, адже 6 років тому протягом 2010-го став абсолютним чемпіоном України з пауерліфтингу та жиму штанги лежачи. Виграв відкритий Чемпіонат Росії в тій же категорії і здобув ІІ місце в абсолютній першості на Чемпіонаті Європи. І того ж року переміг на Чемпіонаті Світу.

А згодом тренування і нові перемоги – власний бізнес, тренерська діяльність і, звісно, сім’я.

У програмі він покаже нашим глядачам, як правильно займатися спортом, розкаже, що треба їсти, та поділиться оригінальним рецептом спортивного коктейлю.