В Чернігові спалах туберкульозу, а медикаментів немає (Відео)

Корупція, реформи і бюрократія – саме такі питання стали предметом обговорення на круглому столі «Проблеми медицини» Головний лікар клінік інституту  педіатрії  акушерства і гінекології НАМН Любов Слєпова завітала до Чернігова аби доповісти про ситуацію у Всеукраїнському масштабі та в особистому інтерв’ю для че лайн тв. Лікарка повідомила більш значущі проблеми.

– Зараз епідемія коклюшу, тому що календар щеплень порушений грубо, грубо порушені терміни щеплень! У дітей немає колективного імунітету!, – повідомила Любов Слєпова.

Заява лікарки навела сполоху, тож ми невідкладно вирушили до чернігівської міської поліклініки № 1  аби з`ясувати чи існує проблема насправді. Заступник з медичних питань Олена Садова не відразу погодилась відповідати на наші питання, проте через наполегливість журналістів вона запросила нас до свого кабінету:

 – Я даже не помню когда последний раз коклюш упоминался, то есть не то что вспышки нет, а даже давно заболевания не было.

За словами лікарки в Чернігові майже рік  не проводилася вакцинація від туберкульозу.  Тому що з 2015 у місті відсутня вакцина  БЦЖ, яка запобігає захворюванню.

 – Сегодня, свежая информация, у нас еще один случай. Подросток заболел туберкулезом. У нас в этом году уже четвертый случай заболевания  туберкулезза у детей. Это много! , –   Овсієнко Людмила Володимірівна, головний лікар міської дитячої поліклініки №1. Батьки ж у переважній більшості дослухаються до лікарів. Залякування хворобами з боку медиків робить свою справу. Щеплення намагаються не пропускати:

– Все равно шла и делала, потому что мы не первый год делали и меня все устраивало.

Радимо чернігівцям уважно ставитися до свого здоров’я, щоб раптовий спалах туберкульозу не переріс у епідемію.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register