11 років в армії: історія військовослужбовця з позивним «Кум» (Відео)
Ігор із позивним «Кум» – головний сержант 134-го окремого батальйону ОК «Північ». У війську він уже 11 років. Службу розпочав у 2015 році після повістки. Відслужив строкову службу, підписав контракт і залишився в підрозділі. У лютому та березні 2022 року разом із побратимами обороняв Чернігів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В боях під Курськом зник безвісти: Чернігівщина отримала трагічну звістку про свого захисника
Підрозділ тримав позиції й евакуйовував поранених після обстрілів. Після звільнення області Ігор брав участь в обороні кордонів Чернігівщини, а згодом виконував бойові завдання під час Курської операції. Про свій шлях у війську, бої за Чернігів, Курську операцію Ігор розповів в інтерв’ю.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv





