“Аратта” відкрила двері для особливих людей (Відео)

Реалізувати свій творчий потенціал та отримати вдосталь спілкування особливі люди відтепер зможуть і в Чернігові. Обласна благодійна організація «Аратта» створила центр, де люди з особливими потребами зможуть отримувати реабілітаційні послуги. Напередодні Міжнародного дня інвалідів центр відчинив свої двері.

– Ми обрали категорію людей: і дітей із 6 років, і осіб до 60 років. Це люди, які мають вади фізичні або розумові, які не мають можливостей реалізувати себе у суспільстві, – Вікторія Філатова, керівник обласної благодійної організації «Аратта».

Проект «Повноцінне життя!» передбачає організацію денного перебування людей з особливими потребами в центрі. Тут їм допомагатимуть розвивати навички самообслуговування, проводитимуть для них майстер-класи, тренінги, трудотерапію. Не менш важливою частиною реабілітації стане фізичне навантаження.

– Сюди входять такі напрями, як фізичні вправи, робота на тренажерах, дихальна гімнастика, – Ярослав Дудіч, реабілітолог.

У рамках соціальної реабілітації клієнтів центру долучатимуть і до арт-терапії. Вже в існуючому реабілітаційному театрі «Дивосад» люди зможуть розкрити творчий потенціал і показати акторські здібності на виїзних показах вистав.

– Коли відкриється цей центр, у нас з’явиться можливість більше спілкуватись, протягом тижня ми можемо проводити тут театротерапію, тренінги, це чудово, що буде повноцінне життя для наших акторів, – Ірина Пісня, керівник театру «Дивосад».

Центр працюватиме за підтримки закордонних партнерів. Отримати реабілітаційні послуги зможуть не тільки мешканці Чернігова, а й області.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register