Військові Чернігівщини готуються до прикордонних навчань Російської Федерації (Відео)

Восени Росія планує проводити стратегічні навчання «Кавказ-2020». Країни, що з нею межують, планують відповідні заходи безпеки. Не виняток і Україна.

Олександр Криворучко, полковник, військовий комісар Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

«Протягом вересня будуть проведені стратегічні командно-штабні навчання обєднаних зусиль 2020. У ході цих навчань частини підрозділів територіальної оборони також будуть залучатись до участі в цих стратегічних навчаннях».

Під час брифінгу в облдержадміністрації повідомили, що наприкінці вересня в одному з районів Чернігівщини буде сформовано підрозділ територіальної оборони з кількох сотень військовослужбовців. Вони проходитимуть відповідну підготовку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні з’являться нові військові звання: список

«Це вогнева підготовка, тактична медицина, дії особового складу з охорони державного кордону, дії під час патрулювання, виконання заходів комендантської години тощо», – Олександр Криворучко, полковник, військовий комісар Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Збори проходитимуть із 19 по 26 вересня. Наразі проводяться роботи з планування та всебічного забезпечення військовослужбовців.

«Ми повинні людей вдягти, взути, розмістити, нагодувати. І забезпечити проведення підготовки та навчання», – Олександр Криворучко, полковник, військовий комісар Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Також на брифінгу розповіли, що під час цьогорічного весняно-літнього призову більше ніж пів тисячі людей підуть на строкову службу.

«Впродовж квітня і травня мали запас часу, щоб ми більш якісно підібрали особовий склад. І це один із тих призовів, коли ми вийшли на кінець призову із запасом. У нас був запас 30-40 призовників. Можливо, вплинуло те, що були деякі обмеження, багато приїхали заробітчан, дехто втратив роботу і один із виходів – це йти на строкову службу», – Олександр Криворучко, полковник, військовий комісар Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Військові науковці з Чернігова отримали нагороди

Із травня по липень проводили тестування призовників на COVID-19. За цей час обстежили 598 молодих людей. У п´ятьох виявили коронавірус.

«Двоє – Бобровицький район, по одному – Носівський, Сновський і Корюківський. Після отримання результатів молодих людей перевели на самоізоляцію. Вони перебували під наглядом лікарів, після повторного тестування були призвані. Наразі залишається одна молода людина, щодо якої нема результату. Сьогодні буде тест, і якщо він негативний, то також людина буде призвана на службу», – Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА.

«Алгоритм виконання і тестування призовників полягав у тому, що приходять на збірний пункт або в районний територіальний центр комплектування, здають тест і добу чекають. Результати тесту ми мали або в ніч, або на ранок наступного дня, і тільки після цього направляли на обласний збірний пункт. А далі йшла робота з розподілу на команди», – Олександр Криворучко, полковник, військовий комісар Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Призов строковиків виконали на 100 відсотків. Наступний розпочнеться вже у жовтні, якщо не завадить коронавірус. Стосовно контрактників, то Олександр Криворучко розповів, що цей план Чернігівщина значно перевиконала.

Журналіст – Ольга Лазун

Оператор – Роман Лазун

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register