Атрошенку у Латвії показали як дійсно треба жити «по-новому» (Відео) ЧL

Триденний візит Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка до Республіки Латвія перевернув з ніг на голову уявлення мера про управлінську систему.

Виявляється, жити «по-новому» – це не зовсім те, з чим зараз стикаються чернігівці.

-Містечко-побратим Огре – 27 тисяч людей. Євросоюз виділив на дамбу 4,7 мільйона євро. Сортування сміття – 3,5 мільйона євро. Надсучасні європейські установки. Вся генерація тепла переобладнана на надсучасний лад- міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.

 

Мер Чернігова, надивившись латвійських благ, зробив для себе висновок, що Україну з її невід’ємними елементами – корупцією, кумівством у владі та чиновницькою брехнею, у Євросоюз, м’яко кажучи, забирати не поспішають.

Для себе очільник Чернігова після Латвії сформулював «залізне» правило: «Європа – це закон і калькулятор». Щоправда, про закон Владислав Атрошенко і пари з вуст не видав, а от пальці для інтенсивної роботи на «калькуляторі» вже почав розминати.

-Нам треба друзі вже давно пора починати рахувати гроші,- міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.

Здобутками невеличкого 30-тисячного латвійського міста Огре Владислав Атрошенко емоційно вихвалявся як своїми власними. Але потім спустився на землю і почав розповідати про невтішні чернігівські реалії.

-Те, що є сьогодні в наших котельнях – це кам’яний вік. Ой…,- міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.

Втім, кілька ідей мер все ж таки вирішив «спіонерити» у латвійців. Наприклад, Владислав Атрошенко анонсував запровадження у міській раді електронного документообігу.

Також дав доручення чернігівським освітянам – терміново подружитися з латвійськими педагогами.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register