Баталії навколо крісел директорів закладів культури (Відео)

Сьогодні в обласній державній адміністрації розглядали документи кандидатів на заміщення вакантних посад у закладах культури.

На засіданні обговорювали вакантне місце директора Молодіжного театру. Утім, ажіотажу навколо цієї посади не виникло.

– Геннадія Сергійовича я знаю дуже добре, його роботу як керівника, на сьогодні театр працює і втілює гарні нові цікаві творчі проекти, – Олександр Левочко, директор департаменту культури і туризму національностей і релігії ОДА.

Тож очевидно, що в Молодіжному театрі кадрових змін не відбудеться. Воно й не дивно, адже скласти конкуренцію заслуженому діячу мистецтв України Геннадію Сергійовичу Касьянову в Чернігові ніхто не може.

А щоб, так би мовити, не відкладати в довгий ящик, другу половину засідання комісія присвятила іншому вакантному кріслу. До речі, до всіх кандидатів висувають професійні вимоги для подання кандидатури.

– Відповідно до закону, керівником державного та комунального закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту та яка працює у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою, виконує відповідні посадові обов’язки, – Марія Вознюк, прес-секретар, головний спеціаліст відділу охорони культурної спадщини.

Кожен із кандидатів надав детальну інформацію щодо своєї освіти та досвіду роботи, підкріплючи сказане рекомендаційними листами від діячів мистецтв. Утім, кандидатура Ніни Ральченко – нинішнього директора художнього музею – громаді і так знайома. А от про Світлану Власенко відомо небагато, окрім того, що наразі вона вже кілька років поспіль обіймає посаду заступника начальника управління культури та туризму.

– Я вважаю, ми чітко усвідомлюємо, що на наступному засіданні голосуватимемо, але після того кандидатура ще повинна пройти затвердження на сесії обласної ради і по комунальному закладу Молодіжного театру, – Наталія Романова, заступник голови керівник апарату Чернігівської ОДА.

Тож хто буде наступним директором художнього музею та очільником Молодіжного театру, наразі так і залишається таємницею. Інтрига збережеться до дня голосування, результати якого ми дізнаємося тільки за два тижні.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register