Чернігівські дороги – для марсоходів? (Відео) ЧL

Чернігівські водії жартують,  що дороги області призначені суто для космічних марсоходів. Ганяти на елітних іномарках по роздовбаним трасам – справжній екстрим. Хоча у цій біді є свої переваги – у водіїв розвиваються надможливості маневрування між ямами – хоч на змагання відправляйся. Жарти жартами, чи планує влада хоча б якусь реанімацію трас?

Начальник служби автомобільних доріг в Чернігівській області Володимир Гузема:

-На Україну передбачено 3,5 мільярда гривень на поточний ремонт. Видатки на Чернігівську область – 174 мільйона.

Що ж це виходить? Із усіх виділених для справ дорожніх грошей Чернігівщині дадуть тільки 2 %??? Як не крути, але рівноцінного розподілу між областями ніяк не виходить. Мережа автомобільних доріг області становить майже 8 тисяч кілометрів. Але на виділені «копійки» зможуть відремонтувати лише 63 кілометри трас, тобто менше відсотка від загальної  площі.

Начальник служби автомобільних доріг в Чернігівській області Володимир Гузема:

-Перший участок – «Київ-Чернігів-Нові-Яриловичі». Це буде ремонт по технології «Ремікс». Другий участок – по дорозі «Мена-Сосниця-Гремяч». Третя ділянка – міст через річку Рома. Четвертий участок – дорога «Чернігів-Ніжин-Пирятин.  Щодо обласного центру, то у Чернігові понад 350 кілометрів асфальтованих доріг і більша половина з них, як небо зірками, рясніє ямками.

Цікаво, що думають про стан чернігівських доріг водії? Адже саме вони щодня влаштовують вимушені тест-драйви.

-Абсолютно не влаштовує … Ямками назвать – це дуже м’яко»

-Плохое качество дорог. Сыплються на глазах. Жалко ходовую. Иногда в такую ямку попадаешь.

-Дорог нет, их надо ремонтировать

-В дуже поганому стані чернігівські дороги. В таком же состоянии они же не могут быть, что они там предпренимают? Ничего по-моему.

Влада постійно бідкається на нестачу коштів, мовляв, якби була торба грошей, тоді б і дороги відремонтували. Але як відомо – вихід із скрутного становища є завжди. До пошуку шляхів долучився також народний депутат України Валерій Давиденко. Для залучення коштів він та його команда розробили спеціальний законопроект. Народний депутат України Валерій Давиденко:

-законопроект має долучити  Чернігівщину до експерименту, розпочатого в Одеській, Волинській та Львівській областях, де запровадили нові принципи фінансування ремонту автомобільних доріг. Завдяки експерименту регіон матиме змогу спрямовувати 50% від суми перевиконання збору митних платежів на своїй території на реконструкцію та ремонт обласних доріг.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register