Чернігівські енергетики закупили спецтехніку, аналогів якій в Україні немає (Відео)

Чернігівські енергетики сьогодні вдягнули вишиванки і вийшли на Красну площу – ділитися із земляками останньою грандіозною покупкою – у них з’явилася сучасна спецтехніка, яка виїздитиме на всі аварійні ситуації.

– Качество и скорость восстановления увеличатся в разы. Вы можете обратить внимание на комплектацію. Здесь есть и генераторы, и шансовый инструмент, электроинструмент.

В случае обесточивания это позволит оперативно и быстро подать напряжение, – розповіві Сергій Шульженко, технічний директор ПАТ «Чернігівобленерго».

Буро-кранова установка і 4 автовишки для відновлення повітряних ліній, а ще чернігівські енергетики придбали чотири «Тойоти» класу «хай люкс», які возитимуть оперативно-виїздні бригади. Таких автівок не має жодна регіональна енергетична компанія України.

–  Мне надо было сделать выбор: купить 6 уазиков или же 4 тойоты. Надеюсь, мы сделали правильный выбор. И в следующем году мы также будем обновлять автопарк, – говорить Володимир Ткач, голова правління ПАТ «Чернігівобленерго».

За словами очільника «Чернігівобленерго» Володимира Ткача, 80 % автопарку енергетичних підприємств області вже давно треба списати. Бо забезпечувати якісне і безперебійне енергопостачання ремонтним бригадам дедалі важче.

Тож нову спецтехніку розділять між енергетиками з усієї області. Частина автотранспорту залишиться в Чернігові, оновлять свій автопарк у Чернігівському, Менському і Бахмацькому районах.

– Це буде нова бригадна машина нашої сіткової дільниці. Мабуть, важливо. Якщо ми обслуговуємо лінії, від цього залежить передача електроенергії нашого району, – зазначив Ігор Маринець,  майстер  Менських електричних мереж.

До речі, придбати спецтранспорт енергетики мали б ще півтора року тому. Загальмував процес модернізації автопарку внутрішній конфлікт компанії, коли постраждали і споживачі, які не отримували кілька місяців платіжки, і колектив.

На сьогоднішнє свято енергетики запросили народного депутата України Валерія Давиденка. На прохання енергетиків він втрутився у конфлікт і допоміг його вирішити.

–  Писали звернення, запити до власників компанії, щоб вони врегулювали ситуацію, бо в першу чергу страдають мешканці, які не отримують відповідних послуг ця ситуація вона вирішена, – сказав  Валерій Давиденко, народний депутат України.

Кращим працівникам підприємства вручили почесні грамоти, відзнаки і, звісно, ключі від нового автотранспорту.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register