Суспільство (відео)

Чим запам’ятався 2023 рік для чернігівців (Відео)

На календарі – останній місяць 2023 року. Цей рік для українців був надзвичайно складним і трагічним. Проте кожен намагався знайти в цей непростий час щось позитивне, відволіктися від поганих новин і поділитися добром з іншим. Яким для чернігівців був цей рік і що найбільше запам’яталось у ньому – саме про це ми розпитували містян.

«Знаєте, дуже важким був цей рік. Я багато чого пережив за цей період».

«В один час він був і важкий, але й веселий. Я вважаю, що кожен рік буде ставати кращим, тому що я вступила до коледжу і мені тут дуже цікаво та весело».

«Ми написали пісню «Прийшла війна» на вірші наші і музика наша. Це капела бандуристів імені Остапа Вересая. І зробили кліп. Ось це і запам’яталося».

«Нічим не запам’ятався, чим він може запам’ятатися? Війна в країні. Чим він може нам запам’ятатись? – Можливо, у вашому житті щось відбулося цікаве? – Окрім ремонту квартири, нічого не з’явилося цікавого».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Із понеділка частина жителів Чернігова залишається без води

«Зараз не радує нічого, чекаємо, коли буде Перемога, коли наші переможуть. Оце чекаємо, кожного дня молимося».

«Радує, що життя триває. Рідні, слава Богу, живі, здорові. Боремось і поборемо, мабуть. Не мабуть, а однозначно так. А тривожне – те, що гинуть люди. І наше місто це, на жаль, не оминуло. Трагедія 19 серпня залишилася в душі».

«Звільнилась, назад на роботу прийняли, хоч і пенсіонерка. Вдячна, що дали ще попрацювати».

«Цього року було більше цікавих поїздок територією області, більше нових друзів, нових знайомих з’явилося, тому вважаю, що це був позитивний рік».

«Загалом рік був нормальним. Ми всі живі, здорові. В мене в сім’ї теж усе добре. Робота є, є що їсти, пити. Тому в принципі був нормальним. Хотілося б, щоб наступний рік був уже під мирним небом у нас і був кращим за цей».

2023 рік виявився для кожного різним, проте всі мають одне спільне бажання на 2024 рік – Перемоги та Миру.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Журналіст Оксана Замятіна

Оператор Сергій Бутько

Ще статті по темі

Back to top button