«Детектор»: Одкровення відомого чернігівського саксофоніста Андрія Романенка (Відео)

Сьогодні ми говоримо про музику. Чернігів без перебільшення можна назвати колискою талановитих музикантів. У нашого гостя успіх і слава ще попереду.

Та Андрія вже добре знають у Чернігові і за його межами. А нещодавно він підкорив серця тисяч людей виконанням хітів Кузьми Скрябіна, «Океана Ельзи» та суперхіта-2017 «Desposito». Просто хотів зробити подарунок чернігівцям. Сьогодні у нашій студії саксофоніст Андрій Романенко.

Свій саксофон він придбав у США. Інструмент майже ровесник Андрія. Проте вік не головне. Андрій слухає різну музику, постійно вдосконалюється та хоче зіграти разом із Джамалою та Гайтаною.

Досьє: Андрій Романенко народився у 1983 році в Чернігові. З 9-річного віку почав ходити до музичної школи. Відтоді й подружився з саксофоном. Закінчив Чернігівське музичне училище імені Ревуцького. З 2001 почав грати в ресторанах. У 2003 році Андрія запросили до духового оркестру Музичного центру Сухопутних військ. Має дружину Анну та доньку Ксюшу. Лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register