Діти Чернігова недоїдають: мерія неправильно розписала бюджет (Відео)

Проблем із харчуванням у навчальних закладах Чернігова багато, тому що мерія неправильно організувала роботу і не заклала в бюджет достатні кошти, які були, – розповів ЧЕline секретар міської ради Віктор Бистров. – Головна проблема в тому, що останній раз рішення «Про організацію харчування в загальноосвітніх і навчальних закладах міста» посадовці прийняли 28 січня 2015 року, а інфляція за цей час зросла майже на 45 %, тобто збільшилася вартість продуктів харчування, і в ті ціни вже ні КП «Шкільне», ні працівники дитячих садків вкластися, щоб забезпечити нормальне харчування, не можуть.

За словами пана Бистрова, нині в місцевій казні з’являється дедалі більше коштів, завдяки бюджетній і податковій реформам. Їх можна було спрямувати на покращення харчування, але цього не зробили. – Вартість харчування доцільно було переглянути в грудні, тому що приймали бюджет на 2016 рік. А також у наступні місяці, бо постійно вносили зміни до міського бюджету. Тому, якби була воля мерії, нічого не заважало збільшити видатки на харчування і покращити його якість.

Якщо до середини травня питання з харчуванням не вирішать, повернутися до його розгляду вдасться тільки на початку нового навчального року.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register