Гумористи у Чернігові підкорювали «Хруща» (Відео)

Як відомо, сміх продовжує життя, тому на День молоді у Чернігів завітав щорічний міжнародний фестиваль гумору КВК – «Хрущ-2016».

Фестиваль став настільки популярним, що проводиться у нашому місті в дванадцяте.

«Шість команд ми сьогодні зустріли, ще одна повинна була бути, але не доїхала. Міжнародний статус витримали. На фестивалі представлено п’ять команд з України і збірна вірмен «Джан», які навчаються в нашій країні», – говорить Валерій Семенець, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.

Доволі незвичним поєднанням на сцені стали елементи циркового мистецтва та гумору у виконанні київської команди «Дача показань», які змушували чернігівців надривати животи від сміху.

«Ми не вигадали новий жанр, використовуємо навички отримані у своїх навчальних закладах на сцені гри, яка улюблена для всіх», – розповів учасник команди «Дача показань».

Крім того, чернігівську публіку розважала колоритна збірна вірменів України «Джан», яка у минулому році стала другою на фестивалі.

«Рівень гри завжди зростає у Чернігові, команди дуже досвідчені і нам буде набагато приємніше  посісти перше місце. На це ми і націлені», – наголосив Овакім Арутюнян, учасник команди «Джан».

Конкурсна програма складалася із знайомства з командами та розминки із залом, за підсумками якої журі мало обрати переможця. Усі учасники продемонстрували серйозний рівень підготовки.

Переможцем фестивалю став «Тобі Альдервейрельд» з Прилук. Друге місце посіла збірна вірменів України «Джан». Третьою стала київська «Дача показань».

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register