Матері відмовляються від новонароджених (Відео)

Сім молодих породіль відмовилися від своїх малюків протягом минулого року. Дві горе-матусі злякалися інвалідності, з якою на світ з’явилися їхні діти. Про це на ранковій нараді з мером повідомила начальник міського центру сім’ї, дітей і молоді. При пологовому будинку вже більше чотирьох років працює психологічна консультація, організована соціальними працівниками. Там переконані: більшість жінок відмовляється від малят, бо не може їх забезпечити.

«Жінки не готуються до появи маленької дитини, коли наші працівники приходять у домівки, то там жах», – начальник центру сім’ї, дітей і молоді Олеся Мазур.

Зараз кількість покинутих дітлахів зменшується, переконує головний лікар Чернігівського міського пологового будинку Василь Гусак. Телефоном він повідомив, що найбільше дітей, від яких відмовилася мати, медики зареєстрували в 2008 році. Тоді за рік таких маленьких було більше десяти. Нині в пологовому вже є одне маля, якого мама не хоче. А загалом протягом півтора місяця нового року на світ з’явилося майже чотири сотні маленьких чернігівців. Хлопчиків на п’ятдесят більше.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register