У Чернігові знімають кіно про любов із елементами детективних баталій (Відео)

У Чернігові повним ходом тривають зйомки чотирьохсерійного фільму з робочою назвою «Дім на холодному Ключі».

Знімальні групи працюють на локаціях біля залізничного вокзалу, на Красній площі та біля кінотеатру імені Щорса. Жанр фільму – мелодрама.

– Артисти Коняшкіна Марина, Павло Баршак, Влад Никитюк, Вікторія Скріська, Архангельська, Крижановськи і багато інших наших акторів в епізодах, – Тарас Дудар, режисер.

Стрічка про любовну історію, що тісно переплітається з детективними баталіями. Головна героїня – дівчина з дитячого притулку, яка ніколи не бачила своїх батьків.

Через тридцять років її знаходить мама і просить приїхати до неї в інше місто. Дівчина погоджується. І далі розпочинається найцікавіше. Але нехай залишається інтрига.

Режисер фільму Тарас Дудар розповів нам, чому обрав саме Чернігів, на яку вікову категорію розрахований цей фільм.

– Тому що це прекрасне місто. Ну, якщо ви звернете увагу, група вся молода, і ми сподіваємося, що, ну я найстарший, але сподіваємося, що нас будуть дивитися всі, бо хоч би про що ми говорили, ми говоримо про любов, тема вічна, зрозуміла і дорослим, і всім, і всім, і всім. Хочемо, щоб всі сміялися і плакали разом із нами, – Тарас Дудар, режисер.

Робочий процес зйомок відбувається доволі активно, побачити цей фільм можна буде зовсім скоро:

– На початку жовтня, я сподіваюсь, ми всі зрадіємо і побачимо чудо-фільм «Дім на холодному Ключі, – Тарас Дудар, режисер.

До речі, у фільмі можна буде побачити не лише чернігівські пейзажі, а й, власне, чернігівців, адже в масовці було задіяно чимало жителів міста. Прем’єра серіалу «Дім на холодному Ключі» відбудеться на телеканалі «Україна» вже цієї осені.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register