На Чернігівщині журналісти власноруч посадили «Сквер Майбутнього» (Відео)

Творити майбутнє своїми руками. Колектив інтернет-видання «ЧЕline» напередодні Дня захисника України спільно з лісівниками Остерського лісгоспу та Олишівською громадою створили… «Сквер Майбутнього». Майбутнього, яке нам відвоювали наші захисники на Донбасі, майбутнього, яке символізуватиме висаджені саджанці.

«Загалом філософія редакції ЧЕline спрямована на те, щоб зробити якусь користь. Однією з таких корисних справ є створення такого скверу майбутнього. Дякуємо всім, хто долучився. Створення цього парку символізує те, що в нас у майбутньому все буде добре. Без майбутнього нам нікуди», – Павло Солодовник, креативний директор ТОВ «ЧеЛайн медіа груп».

«Є наш обов’язок – посадити дерево. Щоб пам’ятали, наших уважити воїнів», – Юрій Бійчук, головний лісничий Остерського лісгоспу.

«Щоб виростити патріотичну нашу молодь, щоб молодь розуміла, що важливо захищати нашу батьківщину», – Сергій Малець, голова Олишівської громади, учасник війни на сході України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Ніжині висадили близько сотні дерев

Для кожного висаджування цього скверу мало свою мотивацію та своє значення. Героям-захисникам, їх в Олишівці близько 30, на честь них висаджений цей сквер, це додатковий запалений маленький вогник віри в душі, що їх виконана справа має пошану та подяку в суспільстві.

«Добрі відчуття. Це свідчить про те, що не забувають про нас, про тих, хто не повернувся. Не забувають за країну», – учасник війни на Сході України.

«У душі дуже приємно. Але, чесно кажучи, не люблю дуже афішувати, що я є учасником АТО», – Сергій Малець, голова Олишівської громади, учасник війни на сході України.

Для журналістів це можливість долучитися до творення нашого майбутнього – через вшанування пам’яті, через своєрідну інвестицію в нашу землю, наші зелені легені.

«Такі сквери треба висаджувати. Адже ми вшановуємо подвиг воїнів і така підтримка моральна досить важлива», – Ольга Лазун, журналістка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Корюківці висадили ялинку на честь Олега Сенцова

«Це важливо тому, що це допомагає робити наш край кращим, зеленішим. Хочемо долучитися до добрих справ на Чернігівщині», – Юлія Ігнатенко, SMM-менеджер.

«Створення цього скверу важливе з погляду пам’яті наших захисників. І взагалі коли кожен буде долучатися до таких акцій, у нас оточення буде зеленішим, кращим», – Олег Дешура, журналіст.

«Сьогодні я посаджу два дерева. У мене підростають два сини і залишиться мені побудувати тільки два будинки», – Дмитро Дриганов, оператор.

Усіма саджанцями забезпечив Остерський лісгосп. Для лісівників акції, які символізують пам’ять про подвиг наших героїв, є особливими.

«Ми їх створюємо для майбутнього. Для наших дітей, для наших поколінь. Щоб була якась пам’ятка і наша», – Юрій Бійчук, головний лісничий Остерського лісгоспу.

В Олишівській громаді обіцяли удосконалювати сквер як частину селищного парку.

«Плануємо розвивати цей парк – лавки ставити, доріжки робити, щоб було все гарно. Приємно було б людям із дітьми прогулятися», – Сергій Малець, голова Олишівської громади, учасник війни на сході України.

Загалом у новоствореному сквері було висаджено 50 дерев і кущів. Це клени, липи, дуби, айлант і калина.

Журналіст Олег Дешура

Оператор Дмитро Дриганов

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register