На свята на Чернігівщині запровадять безпрецедентні заходи безпеки (Відео)

1 200 правоохоронців і 400 рятувальників охоронятимуть спокій жителів Чернігівщини на великодні й травневі свята. Підрозділи поліції та Держслужби з надзвичайних ситуацій перевели на посилений режим роботи. Культові споруди обстежуватимуть, шукаючи вибухівку. Поліція також закликає жителів області повідомляти і про підозрілих осіб та залишені ними речі.

– Поліція проводитиме вибірковий огляд ручного багажу. Прошу поставитися до цього з розумінням. Це робиться для безпеки громадян і всієї області,- ОЛЕГ ШИМКО, ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА УПРАВЛІННЯ ПРЕВЕНТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ГУНП В ОБЛАСТІ.

– В режимі постійної готовності група піротехнічних робіт, що реагуватиме на можливі надзвичайні ситуації, пов’язані з виявленням вибухонебезпечних предметів та речовин,- ОЛЕКСАНДР НАГУЛО, ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА УДСНС В ОБЛАСТІ.

Аби уникнути конфліктів і безладів під час святкування 1 травня, правоохоронці провели зустрічі з представниками партій. У свою чергу рятувальники просять людей, які святкуватимуть на природі, дотримуватися елементарних правил поведінки та протипожежних заходів.

 

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register