«Національний QUIZ»: у Чернігові влаштували масштабний батл інтелектів (Відео)

Стартувала перша в Чернігові розважальна гра «Національний QUIZ», що тепер проходитиме кожні два тижні. Учасниками стали люди з різними інтересами, професіями та життєвими поглядами.

«Запрошували абсолютно всіх людей, бо в нас грають різні люди, незалежно від того, чим вони займаються в житті, абсолютно незалежно від того, які в них інтереси релігійні, інші. Вони всі мають змогу грати тут. Тому що спрямованість цієї сфери це не «Що? Де? Коли?». Основна мета – це емоції створити, ми проводимо гру в 5 містах, у нас є ідея створити QUIZ-сім’ю, щоб люди могли сюди приходити та зустрічатися поза грою», – Володимир Березинський, організатор гри «Національний QUIZ».

В одному із розважальних закладів Чернігова зібралися 19 команд, які вирішили помірятися інтелектом. І от боротьба за титул найрозумнішого почалася. Усього на учасників очікувало 8 раундів. До стандартної програми українського QUIZу організатори додали чернігівських цікавинок.

«Конкурс капітанів – це новаторська ідея, яку ми внесли в цю гру. Я вважаю, що вона має вагу й в інших містах. Тому що кожна команда має свій локомотив. Тобто людину, яка тягне за собою всю команду, збирає її, приводить на гру і так само має відповідати за всю команду. Тому ми вважаємо, що конкурс капітанів – це класна штука. І самі раунди специфічні, я впевнений, що більшості цих раундів немає на інших іграх», – Володимир Березинський, організатор гри «Національний QUIZ».

Сама ж гра зосередила в собі чимало елементів саме національного спрямування. Запитання містили факти про Україну та світ. Тематика найрізноманітніша: культура, спорт, історія, література та багато іншого. Тому QUIZ був ще й пізнавальним. Учасникам доводилося неабияк напружувати мізки.

«Я не сказав би, що дуже складно, але щодо деяких питань, на мою думку… Наче здається, що ти відповів правильно, але виявляється, що близько, але не там. Однак, якщо грати часто, то можна набити, як кажуть, руку», – Олександр Комаса, учасник команди «Skylawyers».

«Коли нас не одна, а 9 голів, то це вже простіше. І, звісно, є галузі, в яких ти більш компетентний, але от спорт… У нас команда «Майстер і Маргарита» й один чоловік, тому важкувато було, а так цікаво», – Ірина Володько, учасниця команди «Майстер і Маргарита».

«Ні, не складно. Логіка, трошки знань і все. Головне – емоції. Навіть якщо помилилися, то не страшно», – Світлана Лисоока, учасниця команди «Cool School».

Взяла участь у грі й команда «ЧЕline».

«Взагалі чудова гра. Дуже цікава. Цікаво побудовані запитання, раунди. Є над чим подумати, посміятися, коли дізнаємося відповіді. Це і логіка, і знання, і колективний мегамозок «ЧЕline», який працює», – Юлія Заліська, учасниця команди «ЧЕline».

У перерві учасники гри змогли насолодитися видовищним фаєр-шоу. У грі не було тих, хто програв. Навіть команди, які набрали найменше балів, отримали подарунки. А от найрозумнішим вручили грошові винагороди, сертифікати та призи від спонсорів. А головним здобутком став гарний настрій і позитивні емоції від гри.

Сторінка “Національний QUIZ Чернігів” у Facebook – https://www.facebook.com/quizchernihiv/?epa=SEARCH_BOX 

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register