Нестерильний синьо-жовтий: у чернігівському диспансері бійця АТО змусили зірвати символіку з стіни (Відео)

Дуже дивний і надзвичайно цинічний випадок трапився у Чернігові: у сіверського атошника Ігоря Пащенка, який через прикрі обставини долі змушений повертатися до життя у стінах обласного протитуберкульозного диспансеру, керівництво цього медзакладу спробувало забрати найсвятіше – український прапор і патріотичні дитячі малюнки. Завідуючий відділом Ілля Колесніков змусив зняти із напіврозвалених та захоплених грибком стін найефективніші ліки героя – український стяг, аргументуючи це тим, що він нестерильний.

–  Пащенко Игорь был бойцом 80-ой бригады. Он был в Опытном, Луганский аэропорт. У него была очень сильная контузия. Получилось так, что он много дней он с этой контузией не получал медицинской помощи. В полях во время боя они остались одни. Когда их привезли в Днепропетровск, был очень большой поток раненых и ребятам, у которых конечности на месте, стали на второй план. Воспаление головного мозга перешло в менингит, это у медиков надо спросить? – куратор «Жіночої сотні Чернігівщини» Оксана Рубан.

Столичні медики, оглянувши свого часу Ігоря Пащенка, винесли невтішний вердикт – 2 тижні життя і смерть. Але трапилося диво – боєць вижив і навіть пішов на поправку. Феноменально, та до життя героя повернули саме увага волонтерів, бойових побратимів і, звичайно ж, дитячі малюнки та патріотична символіка.

 – У него приходит память, маленькими кусочками, он сказал, что помнит бой в Опытном. Мы приходили с бойцами, мы подарили прапор. Когда он увидел флаг – у него брызнули слезы. Его перевели на этот этаж. И категорически запретили на стену вешать флаг и детские рисунки, мотивируя это тем, что нестерильно, – куратор «Жіночої сотні Чернігівщини» Оксана Рубан.

Але завідуючий відділенням через старшу медичну сестру переказав згорьованій мамі бійця зняти державний прапор зі стіни.

Старшая медсестра сказала маме, чтоб она сняла флаг и рисунки, – зазначив пацієнт.

Коли «запахло смаленим» і у ситуацію втрутилися волонтери та журналісти, Ілля Колесніков миттю повернув прапор на стіну.

 

– У палаті бійця заборонили вивішувати прапор і дитячі малюнки. Чому така ситуація виникла?, – завідуючий відділенням обласного протитуберкульозного диспансеру Ілля Колесніков.

– У нас же инфекционная больница. Есть определенные правила санитарного режима. Никто не запрещал. Вели беседу, что если возможно, то убрать вот это – украинский прапор. Символика не проблема. Мы ж в Украине живем. На диспансере тоже вон у нас висит. Просто есть определенные…, –  додав він.

Дійсно, питання вирішене, але, очевидно, що такі проблеми мають взагалі не виникати. Будемо сподіватися, що ця невеличка перемога хоча б якось допоможе повернутися до життя нашому герою Ігорю Пащенку, який без вагань взяв у руки зброю і пішов захищати Україну.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register