Суспільство (відео)

П’ять років на шляху до Європи: Оксана Білозір розповіла про результати реформ (Відео)

Реформа децентралізації є найбільшим ударом по корупції і шляхом відродження села. На цьому наголосила народний депутат України Оксана Білозір під час зустрічі з козельчанами в межах робочого візиту на Чернігівщину. Вона розповіла про те, що тепер місцеві громади мають фінансову незалежність і можуть самі розпоряджатися власними коштами.

«Господарникам вбили цю жилку, коли хтось приходив і казав, що треба робити, що ми маємо робити. Тому ми тільки ще починаємо відроджувати насамперед і своє село, відроджувати малий і середній бізнес, і ми точно знаємо, що, крім нас, ніхто цього не зробить, і ми з вами це зробимо, і ми це робимо на великому шляху, тому наша реформа децентралізації – одна з найважливіших реформ», — народний депутат України з фракції «БПП» Оксана Білозір.

Згадала Оксана Білозір і про реформу армії. Вона розповіла про ті часи, коли українські добровольці були змушені йти на фронт у спортивних костюмах без зброї та захисту. Тому що до 2014 року українська армія систематично знищувалась і солдати навіть не мали достатньо форми. Не існувало й засобів комунікації на фронті. Натомість за п’ять років вдалося створити сильне військо.

«І сьогодні маємо потужну армію, яка входить до десятки кращих і займає четверте місце. Тому ми говоримо про ті речі, які відбулися з нами всупереч. Ми і вели війну, і Президент Порошенко зумів зробити так, що інвестори вірять, попри війну. Вірять у те, що перемога за нами і що ми вистоїмо. І ми маємо зони вільної торгівлі підписані, і ми проводимо реформи», — народний депутат України з фракції «БПП» Оксана Білозір.

Ще одним здобутком українського народу Оксана Білозір назвала підписання томосу. Адже саме він є основоположним документом у здобутті духовної незалежності від Москви.

«Що таке томос? От чому мені, вам піп чужою мені мовою на моїй землі, в моїй церкві розказує мені, як молитися і звертатися до Бога. Кого відспівувати, кого ні. І це така велика духовна несправедливість, духовне рабство ми терпіли з вами понад 300 років. І тільки зараз, коли відкрили правдиві документи, наш Президент Порошенко ходить і каже: я Путіну можу показати томос», — народний депутат України з фракції «БПП» Оксана Білозір.

Оксана Білозір зазначила, що тільки завдяки реформам Президента Україна зможе стати по-справжньому європейською країною. Із цим погоджуються й люди.

— Українську церкву підтримую, безвіз підтримую, багато чого він зробив дійсно. Він розумний, оце головне. Він розумний. Це політик, на якого можна сподіватися.

— Зміни сталися. Нам додали пенсію, зарплату. Уже скільки я отримую пенсію, вже вона мені додалася. То я дякую Петру Порошенку і буду за нього голосувати.

— Я за Петра Порошенка. Мені подобається, якими методами він хоче виграти війну, не стаючи навколішки. Я бажаю Петру Порошенку здобути перемогу.

Під час зустрічі Оксана Білозір наголосила також на тому, що без підтримки ЄС здійснити реформи в Україні було б неможливо. А співпраця з НАТО надає безпеку країні та допомогу в боротьбі з агресором. Завдяки цьому Україна стане привабливішою для інвесторів, які даватимуть нові робочі місця та збільшуватимуть надходження до державного бюджету.

*Імідж

Журналіст Ольга Лазун

Оператор Роман Лазун

Ще статті по темі

Back to top button