Парад до Дня Незалежності: на Чернігівщині влаштували масштабну ходу та ярмарок (Відео)

Подвійне свято зі справжнім парадом громад влаштувала Куликівщина. День Незалежності тут співпав з днем  громади.

«Сьогодні як і вся Україна ми святкуємо 28-му річницю Незалежності.  Але крім цього, так вже сталося традиційно, святкуємо й річницю об’єднаної громади. У цей день з’їжджаються представники всіх сіл демонструючи бажання до єдності та зміни», – Наталія Халімон, голова Куликівської громади.

–  Навколо різнобарв’я. Настрій людський. Всі раді, щасливі, веселі.

–  Святкова, чудова атмосфера.

Головний бренд свята це «Еко». Кожна громада Куликівщини по черзі демонструє свої екологічні акценти через святкові наряди. Тут тобі і крапельки води, і екологічні іграшки, і жовто–блакитна медуза, і самий екологічний у світі транспорт. На свято завітав і народний депутат України Валерій Давиденко.

«Вітаю всіх, всю нашу Україну і Куликівську громаду з Днем Незалежності. Незважаючи на те, що наразі всюди є багато проблем, сталося саме найголовніше – ми відбулися як нація.Дуже багато говорять про землю, про воду про все інше. Але я вважаю, що наш найцінніший скарб це ми, українці», –  Валерій Давиденко, народний депутат України.

Куликівщина радо зустріла свого обранця, адже завжди відчувала його підтримку. Сьогодні також не обійшлося без подарунків. Презент отримав туристичний клуб «Вогнище»

–  Завжди раді вас бачити в будь-яку днину.

«Ми дуже гарно співпрацюємо з Валерієм Миколайовичем. Закуплено для туристичного клубу «Вогнище»  байдарки і туристичне спорядження», – Лариса Оснач, культорганізатор Куликівського центру позашкільної освіти.

«Ми дякуємо Валерію Миколайовичу, за те що він нам допоміг у проводі водогону у селі Дроздівка», – Олександра Корж, жителька села Дроздівка.

«У нас співпраця з Валерієм Миколайовичем є. Куликівщина його підтримала. Це говорить про роль депутата на окрузі і про його підтримку нас», – Наталія Халімон, голова Куликівської громади.

За сприяння Валерія Давиденка куликівчани спробували і традиційний український смаколик – смаженого кабанчика.

«Ми привезли кабанчика на Куликівщину. Невеличкий презент всій громаді. Для того щоб вони відсвяткували, безоплатно спробували», – Анатолій Супрун, заступник директора ТОВ «СП «Агродім».

Самі святкування супроводжувались ярмарком, родзинкою якого були українські самобутні вироби від народних майстрів Чернігівщини. А українська  пісня створювала неймовірну національну атмосферу.

Журналіст Олег Дешура

Оператор Дмитро Дриганов

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register