Паркувальники – нові борці з стихійною торгівлею (Відео)

Залучати паркувальників КП «Паркування і ринок» до розгону несанкціонованих торгівців.

Це одна з ідей заступника міського голови Михайла Шостака на робочій нараді з ліквідації та запобігання несанкціонованій торгівлі. На ній міські служби ділилися своїми досягненнями для подолання цієї проблеми.

– Хтось знає, хтось не знає, що він паркувальник, а не екологічна інспекція. Поки машини не ставить, хай підійде і скаже: торгувати тут не можна. Ми брали зобов’язання протягом місяця спробувати наші результати, щоб прибрати всі ці торгові точки, – Михайло Шостак, перший заступник чернігівського міського голови.

Але не все так сталося, як гадалося. «Королі тротуарів» як були, так і залишились освоювати свою вотчину. Навіть поліція безсило розводить руками у вирішенні цієї проблеми.

– Поки стоїмо – проблеми немає зі стихійною торгівлею. Тільки ми пішли – люди починають виходити, – Олег Флюгерт, в.о. начальника відділу дільничних інспекторів Чернігівської міської поліції.

– Торгують із землі. Мотивують це тим, що недостатній трафік – якщо торгують із землі, то продають свій товар за 2-3 години, а на ринку за день нічого не продають, – Ігор Лисенко, заступник начальника Управління патрульної поліції.

Під час наради були визначені певні ідеї та напрями «антиторгашної» роботи. А саме: проведення соціологічного опитування для вивчення проблеми, удосконалення роботи виконавчої служби щодо стягнення штрафів, можливість створення так званого блошиного ринку на вулиці Ремісничій і торгових рядів у мікрорайонах, посилене інформування про небезпеку продуктів «із вулиці». Найбільш радикальні дії були запропоновані представником КП «Зеленбуд».

– Поки не буде конфіскації – нічого не буде, – Олександр Ярещенко, заступник начальника КП «Зеленбуд».

Серед проблем була названа й та, що порушники при складанні на них протоколів називають не свої прізвища та адреси, а оперативно перевірити їх неможливо. Часто з людей не можна взяти штраф, оскільки вони не мають майна, що підлягає стягненню. Але найголовніше те, що людям просто ніде розміщуватись у межах наявних ринків.

– Можливо, в тих районах, де немає поблизу ринків, зробити якісь ряди, щоб це не із землі було, – Ольга Капустян, генеральний директор ТРА «Новий Чернігів»

Найбільш злісними порушниками було названо жителів мікрорайону «Ремзавод». Якщо в інших районах люди повертаються після розгону поліцією через день, тиждень, то «ремзаводівці» буквально за лічені години.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register