Подробиці дорожнього конфлікту по вулиці Шевчука (Відео)

У приватному секторі по вулиці Шевчука нещодавно почали капітальний ремонт доріг. Житель Андрій Заборський звернув увагу, що будівельники не дотримуються технічних норм, намагався поспілкуватися з підприємцем, але все дарма.

«Я не скажу, що я спеціаліст, але всі ми приблизно знаємо технологію: піщана підготовка, щебінь і далі асфальтне покриття. Там якийсь фрезований асфальт кладуть, ви прийдіть і подивіться, це фрезований асфальт чи це сміття з грязюкою, на якій матеріал не тримається», – розповідає мешканець будинку по вулиці Шевчука Андрій Заборський.

Перед укладанням асфальту будівельники насипали щебеню з великою кількістю піску, жителів непокоїть те, що після такої проведеної роботи асфальтне покриття може швидко зруйнуватися. Підприємець Володимир Мкртчян розповів, що на сьогодні щебінь до України не завозять.

«Це хороша основа, ми не де-небудь беремо, а беремо з колишнього аеропорту Шестовиця. Вони продають. Я гарантую, ми гарантуємо, в нас договір – 5 років. Якщо десь щось станеться, я повинен переробити, розумієте?» – переконує підприємець Володимир Мкртчян.

На місце події після нашої знімальної групи одразу приїхали співробітники технічного нагляду. Після перевірки будівельники взялися прибирати щебінь і пісок. Чернігівці хочуть, щоб їхні гроші, що виділяються на ремонт доріг із міського бюджету, були витрачені ефективно, з користю для громади, а не осіли в кишені недобросовісних будівельників.

Журналіст: Олександра Жеглова

Оператор: Сергій Бутько

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password