Поточного ремонту не чекати: знову немає грошей (Відео)

Здавати щомісячний план на поточний ремонт багатоповерхівок і звітувати за проведену роботу, інакше чернігівці можуть поскаржитися на комунальників через кол-центр, а ці заяви надходитимуть напряму до мера, – так пригрозив заступник міського голови Олександр Ломако.

Щоправда, номера телефону кол-центру не вказав, та й запрацює він не раніше, ніж за два тижні. А поки що він радить комунальникам шукати грошей на ремонт деінде. З міського бюджету вартість ремонтів уже не відшкодовуватимуть.

– Зараз цього вже не буде, оплачуватимуть із тарифів, – Олександр Ломако, заступник міського голови.

Комунальники не гарантують, що тепер у під’їздах буде робоча електропроводка та відремонтовані стіни, адже половина їх бюджету – відшкодування субсидій. На сьогодні заборгованість становить понад два мільйони. Чотириста тисяч щомісяця комунальники змушені сплачувати за електрику, відтак, грошей на ремонт знову не вистачає.

– На сьогодні по січню, керуючись груднем, ми можемо сказати, що ми не витягнемо на 600 тисяч поточного ремонту, – Віктор Пригара, начальник КП «Деснянське».

На сесії міської ради збираються написати офіційного листа до Кабміну, аби нарешті виплатили заборгованість за субсидіями.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register