Секрети довголіття 100-річної чернігівської бабусі (Відео)

Дивлячись на цю бабусю, неможливо визначити навіть її приблизний вік.

А Віра Семенівна Нечаєва 7 серпня відсвяткувала ні багато ні мало – 100-річний ювілей!

У Чернігові вона цього року така одна. Та, каже, і перша в родині, хто відзначає таку солідну дату. Жінка пройшла нелегкий життєвий шлях, найперше, що згадує, – війну. На її долю їх випало аж дві.

–  Звільнення було Західної України, Білорусі – я була призвана. Приїхала, працювала в міській нашій лікарні. Через півтора місяці почалася війна у Фінляндії. Мене знову призвали, – розповідає Віра Нечаєва, ювілярка.

Віра Семенівна – фельдшер за освітою, на фронті була 8 років, працювала операційною медсестрою.

–  Операції різні були, порожнинні, і стояли інколи за операційним столом і по 2-3 години.  Ні про що не шкодую, вдячна тому, що я могла щось зробити для Батьківщини, – стверджує Віра Нечаєва.

У Віри Семенівни є всі шанси подолати всесвітній рекорд із довгожительства. Найстаршій людині планети було 122 роки. Звісно, як і всі довгожителі, Віра Семенівна має власний секрет довголіття.

–  Мабуть, я загартована, тому що пройти війну у Фінляндії – то снігу. Витривала, ніколи не хворіла, – згадує ювілярка.

Жінка живе сама, чоловіка поховала понад 20 років тому. Бабусею опікується Деснянський територіальний центр. Двічі на тиждень приходить соціальний працівник. Зі святом ювілярку прийшли вітати численні гості.

– Здивований, що і ззовні вона так виглядає, аби зустрів на вулиці , ніхто б не сказав, що цій жіночці поважній 100 років. І те, що вона розповідає, пам’ятає – це гарний показник того, що людина зберіглася, – каже Володимир Грецький, голова Деснянської районної у місті Чернігові ради.

Єдине, про що мріє Віра Семенівна, – повернутися в молодість і знову бути корисною для людей. Адже зараз уже майже втратила зір. Та не втратила жаги до життя.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register