Сергій Притула відзначатиме День Прапора на Чернігівщині (Відео)

Грандіозний концерт «Viva Батурин» очікує Чернігівщину 23 серпня, в переддень Дня Незалежності України. Створити атмосферу свята закликали зіркову плеяду творчих колективів.

«Це гурт «От винта», Христина Соловій і гурт «Антитіла», ведучими заходу будуть відомі шоумени, ми вже раніше говорили про Сергія Притулу», – Наталія Реброва, генеральний директор Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День Державного Прапора у Новгород-Сіверському відзначили урочисто й на високому рівні

Концерт присвячений 350-річчю, відколи Батурин став столицею гетьманської України, та 10-річчю від реставрації палацу Кирила Розумовського. І ставить на меті привернути увагу до історії Батурина та історії Гетьманщини.

«Така важлива дата в історії України та Чернігівщини зокрема. 350 років як Батурин став гетьманською столицею України», – Наталія Реброва, генеральний директор Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця».

Більшість коштів на концерт – меценатські. Тому скільки коштував Чернігівщині візит відомого шоумена Сергія Притули – це таємниця. Єдине, що відомо, – задоволення це не з дешевих.

«Я не можу розкрити всіх комерційних таємниць», – Наталія Реброва, генеральний директор Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця».

Загалом концерт розпочнеться о 18.30 виступом чернігівського гурту «Голос душі». Сам захід триватиме від трьох до трьох із половиною годин.

Журналіст Олег Дешура

Оператор Дмитро Дриганов

Немає коментарів

Leave a Comment

Увійти за допомогою: 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register