Сергій Притула відзначатиме День Прапора на Чернігівщині (Відео)

Грандіозний концерт «Viva Батурин» очікує Чернігівщину 23 серпня, в переддень Дня Незалежності України. Створити атмосферу свята закликали зіркову плеяду творчих колективів.

«Це гурт «От винта», Христина Соловій і гурт «Антитіла», ведучими заходу будуть відомі шоумени, ми вже раніше говорили про Сергія Притулу», – Наталія Реброва, генеральний директор Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День Державного Прапора у Новгород-Сіверському відзначили урочисто й на високому рівні

Концерт присвячений 350-річчю, відколи Батурин став столицею гетьманської України, та 10-річчю від реставрації палацу Кирила Розумовського. І ставить на меті привернути увагу до історії Батурина та історії Гетьманщини.

«Така важлива дата в історії України та Чернігівщини зокрема. 350 років як Батурин став гетьманською столицею України», – Наталія Реброва, генеральний директор Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця».

Більшість коштів на концерт – меценатські. Тому скільки коштував Чернігівщині візит відомого шоумена Сергія Притули – це таємниця. Єдине, що відомо, – задоволення це не з дешевих.

«Я не можу розкрити всіх комерційних таємниць», – Наталія Реброва, генеральний директор Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця».

Загалом концерт розпочнеться о 18.30 виступом чернігівського гурту «Голос душі». Сам захід триватиме від трьох до трьох із половиною годин.

Журналіст Олег Дешура

Оператор Дмитро Дриганов

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register