Що знають чернігівці про новий вихідний (Відео)

З 2017 року в Україні офіційно відзначатимуть Католицьке Різдво – 25 грудня за григоріанським календарем,і цей день визнано вихідним.

Відповідне рішення ухвалила Верховна Рада, а закон набрав чинності з 2 грудня. Натомість, скасували вихідний 2 травня. Католицизм сповідує до 5 мільйонів наших співвітчизників.

Науковці ж вважають григоріанський календар ближчим до астрономічних явищ, а тому логічнішим.

Ми поцікавилися у чернігівців, чи знають вони, чому понеділок став вихідним, та як вони планують його провести.

– Знаю, буде Різдво, але ми святкуємо в інший день. А що планую, якщо чесно, то багато роботи, тому позапланово вийду на роботу. Однак, певний час все ж таки планую приділити сім’ї.

Звичайно знаю, що це вихідний день – Католицьке Різдво. Я сам більше схиляюся, до того,що саме 25 грудня потрібно святкувати Різдво,а не 7 січня, як ми в Україні звикли це робити. Тому особисто я святкую його 25 грудня.

Взагалі, збираюся прийти ввечері на Новорічне містечко, тому що тут буде цікава програма. А так, буду дома вдень з родиною відпочивати.

Справа в тому що ми пенсіонери, у нас вихідний і так кожного дня. У мене брат в Америці проживає, в них Різдво 25 відзначають, а Новий рік не так. А от ми по-старому Новий рік відзначаємо. Я думаю, зробили вихідний, і добре, головне, щоб когось задовольнили все ж таки.

Ну, якщо чесно, то я не знаю.

Розумію, що це Католицьке Різдво. А от що планую?Відпочивати, напевно, якщо це вихідний.

-Відпочивати планували, а взагалі, це ж Католицький Новий рік? Різдво.

-Раніше його не відмічав ніхто, тому так мало знаємо.

Журналіст Марина Шолох

Оператор Дмитро Дриганов

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register