На скандального чернігівського активіста чекає суд (Відео)

На відомого одіозного чернігівського активіста та провокатора, представника «Соціалістичної партії» Олега Скварського подали до суду. Позивач – радник голови Чернігівської облдержадміністрації Володимир Ткач.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колючки для кандидатів-парашутистів підготував самовисуванець Скварський

«12 лютого 2019 року на телеканалі «Дитинець» громадський діяч Скварський Олег оприлюднив неправдиву інформацію стосовно мого клієнта. Стосовно того, що нібито мій клієнт у новорічні свята роздавав якісь подарункові пакети. Враховуючи те, що мій клієнт являється працівником апарату облдержадміністрації, це суттєво впливає на його ділову репутацію. Дана інформація не підтвердилася, вона не є правдивою. Ми склали позов і подали до суду. Позов зареєстрований і поданий до суду», – розповідає Віталій Каленик, адвокат Володимира Ткача.

Володимир Ткач намагався дати шанс Скварському спростувати неправдиву інформацію, але активіст відмовився і тепер за свої слова відповідатиме перед судом.

«Спростувати слова Скварського і стягнути моральну шкоду на користь дитячого будинку. Інформація є не дійсною, тому, вважаю, що суд винесе об’єктивне рішення», – говорить Віталій Каленик, адвокат Володимира Ткача.

Моральну компенсацію, стягнуту за наклеп, Володимир Ткач передасть до Городнянського дитячого будинку.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register