Смертельна гра в соціальних мережах: хто з чернігівців у грі (Відео)

13 тисяч українців зареєстровані в смертельних спільнотах. Нова гра для підлітків «Синій кит» активно шириться соцмережами. Наразі кіберполіція оприлюднила список учасників цієї спільноти.

 «Нещодавно співробітники кіберполіції виявили таку групу до самогубства», – інспектор чернігівського відділу протидії кіберзлочинам Анастасія Дашковська.

Щоб стати учасником «Синього кита», треба оприлюднити в спільності свої дані та місце проживання. Олена Бровко звернула увагу, що її десятирічна донька з подругою знімають на телефон кімнату. Це й насторожило жінку.

«Нащо знімаєте? А вони кажуть: нас попросили. Хто попросив? 01:06 про маму-тата питали», – мама Олена Бровко.

Тепер Олена на всі гаджети своєї доньки поставила функцію батьківського контролю. А доньку привчила додавати до списку друзів лише реальних знайомих. Приділяти більше уваги власним дітям радять і кіберполіцейські. Вони відстежили акаунти учасників ризикових спільнот і помітили, що всі вони – в перехідному підлітковому віці.

 «Останнім завданням або квестом є онлайн-трансляція суїциду в соціальних мережах», – інспектор чернігівського відділу протидії кіберзлочинам Анастасія Дашковська.

Щоправда, чернігівці в «Синього кита» не вірять і розповідають про ще одну дивну гру місцевих школярів.

– Сидять на уроці, себе руками душать є у школах.

-Це такий піар-хід. Щоб кіберполіція отримала закордонні кошти.

– Негативно ставлюсь. Як це дівчата молоді стрибати

Утім, працівники кіберполіції уже з’ясували, хто адмініструє смертельні спільноти в соцмережах. Поки що вони не розголошують імен, але натякають, що адміністратори не українці.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register