Суспільство (відео)

Туризм «по-новому»: в Чернігові туристів зустрічатимуть пилорамою та вуличною їжею (Відео) ЧL

Козацький перформанс із виступами кінного театру, шоу лучників, масштабне фаєр-шоу, фестиваль вуличної їжі, шоу квадроциклів і навіть встановлення силових рекордів відомими українськими стронгменами. Все це та багато іншого чекає чернігівців і гостей обласного центру 16 квітня на урочистому відкритті цьогорічного туристичного сезону.

Відверто кажучи, деякі туристичні «цікавинки» насторожують: цьогоріч туристів розважатимуть найсильніші люди планети спеціально привезеною з собою пилорамою. Що це таке і з чим його їдять? Цього організатори так і не змогли пояснити.

Шоу пилорамне з собою привозять стронгмени – це показові виступи вперше в Чернігові. Це велика установка, яка розпилює дерева, і будуть конкурси, де самому можна буде спробувати. Не буду розкривати таємниці. Вони підготували дуже багато конкурсів. Навіть із дітьми.

Відкривати туристичний сезон будуть у стилі «вогнем і мечем» — спочатку випробують подарунки патріарха Філарета, а потім поганяють горобців пострілом із гармати.

Буде задіяно багато локацій – площа, Алея героїв, майданчик біля Катерининської церкви та Вал. Постійно відбуватиметься якесь дійство. Цього року будемо відкривати дзвонами Стародавнього Граду, які подарував Філарет. Також буде традиційний постріл 13-ї гармати. Працюватиме козацьке містечко, буде традиційний куліш, шоу лучників, райони представлятимуть свої атракції.

Цікаво, чи вдасться владі організувати справді туристичне свято для гостей і містян, а не бізнес-платформу для підприємців?

Ще статті по темі

3 коментарів

  1. вы слишком много хотите от наших политиков. Атрошенко известный предприниматель и никогда не отличался особенной любовью к украинскому народу или стремлением сделать что-то хорошее для него. глупо думать, что будет больше стараться для приезжих.

  2. ох туристы насмотрятся на разваленные подземки, мусорные баки и разбитые дороги. будем встречать на коне, но в говне.. ну, пусть посмотрят, какую жизнь нам устроил Атрош

  3. Лучше б Атрошка такого не заявлял, знал же что провалит , туризм в че , да еще и при Атрошке , это нереально

Back to top button