У Чернігові історики пообіцяли писати правду (Відео) ЧL

Україна нині переживає доленосні роки. Сучасні випробування згуртували український народ. З’явився інтерес до власної історії та культури. Учасники турніру істориків переконані: українці прокинулися після сплячки. Рушійною силою нації стала молодь. У Чернігові зібралися кращі знавці історії. Попри свій вік, розмірковують, як дорослі. Як і годиться науковцям, добре обізнані з нинішніми подіями.

-Події, які відбуваються в Україні, – це часткове випробування для українців. Вони мають розуміти, ким є насправді, щоб оцінили своє майбутнє, оцінили історію, зрозуміли, за що воювали наші пращури, чого насправді варті українці,– Тетяна Ніка  місто Львів.

-Ці два роки є досить доленосними. За ці два роки молодь згуртувалася і почала розуміти ці історичні події, які відбуваються, по-іншому,– Сергій Макєєв місто Харків.

Юні історики обіцяють, писати правду про події, хоч би якою вона була. Молодь володіє тими якостями, яких бракує політикам, котрі намагаються переписувати історію на свій лад.

-Наш турнір вчить відкритості, толерантності, порозуміння – це дуже важливо, як приклад нашим політикам,- Тетяна Гінетова представник міністерства освіти та науки.

Учасники турніру вважають, що такого поняття, як переписування власної історії, більше не буде. І вони для цього докладуть максимум зусиль.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register