У Чернігові відбулася «спортивна» колегія з новим керівником (Відео)

Журналіст і громадський діяч Андрій Кужель, який віднедавна очолив Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації, вживається у роль чиновника.

«Пропоную перейти до затвердження порядку денного», – Андрій Кужель, директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

Сьогодні під його головуванням була проведена перша колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту, на якій присутні представники зазначеної структури та громадськість обговорили профільну діяльність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Департамент сім”ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА очолив Андрій Кужель

По-перше, співпрацю з самою громадськістю.

«Спільна діяльність здійснюється шляхом виконання завдань щодо створення умов для запобігання та протидії домашньому насильству, розвитку жіночого руху в Україні, вжиття заходів щодо покращення життя жінок», – Лариса Артеменко, в.о. начальника відділу з питань сім’ї та гендерної політики Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

Далі обговорили роботу комунальних закладів, які займаються роботою з молоддю. Розповіли про місії та досягнення.

«Напрацювали місію Чернігівського обласного молодіжного центру. Це створення сучасного безпечного простору для розвитку та самореалізації кожного і кожної», –  Ірина Сімонова, директор Чернігівського обласного молодіжного центру.

Також чиновники розповіли про свої антикорупційні досягнення. Мовляв, усі чесні, все чесно.

«Аналіз стану виконання вимог закону про запобігання корупції свідчить про позитивні результати. Працівників, притягнутих до відповідальності за корупційні або пов’язані з корупцією порушення, щодо яких судове рішення набрало законної сили, немає», – Тетяна Черток, юрисконсульт Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

Аналогічні колегії при департаменті проводять щоквартально. Головною метою таких зустрічей зазвичай є обговорення роботи та створення планів для подальшої діяльності.

Журналіст: Олег Дешура

Оператор: Дмитро Дриганов

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register