У міській раді знову «ліплять горбатого»: батьки учнів 10-ї школи з’ясовували стосунки з чиновниками (Відео)

«Люди, не ліпіть… Не треба ліпити горбатого…»

Батьки учнів 10-ї школи нині прийшли до мерії. Їхню школу закривають, а дітей переводять до сусідньої, шостої. Причиною цього стала тріщина, що утворилася понад два роки тому. Освітяни апелюють висновком експертів. Мовляв, ті запевняють: перебувати в такому приміщенні вкрай небезпечно.

«Є відповідальний керівник – це міський голова… Не може йтися про використання будівлі. Не може», – наголошує чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Обурені батьки в міській раді вперше знайомляться з актами та висновками інженерно-геологічних вишукувань, які на замовлення управління освіти міської ради провели спеціалісти товариства з обмеженою відповідальністю «Чернігівбудрозвідування». Такими документами батьки шоковані.

«На кожному документі повинні бути печатки та підписи. Ви повинні дати нам копію».

А відтак, вирішують замовити власну експертизу приміщення. Доки частина батьків радиться з чиновниками в міській раді, інші – інспектують будівлю.

«Починається звідси, і зверху трохи ширша. То дурниці. Було б бажання зробити, а не бажання закрити».

Причиною закриття навчального закладу стала оця тріщина. Біля неї нині зібралися батьки, які знаються на будівництві. Навіть підрахували, скільки коштуватиме ремонт.

«За місяць можна зробити, і коштуватиме все десь 100-150, максимум 200 тисяч гривень. Це з усім капітальним ремонтом. Не настільки вона там аварійна, на скільки роздули», – відзначає батько – будівельник Олег Середа.

Нині шкільні туалети опечатані. А на вході до прибудови сидить техпрацівниця. Директор школи замикає приміщення і поспішає на педраду. Нині він готується до переселення. В сусідній шостій школі йому та його педагогічному колективу виділять третій поверх. Каже, про тріщину повідомляв чиновників ще рік тому.

«З січня 2017 року про ці тріщини знали всі. Я до всіх звертався… і так далі».

Поки готують кімнати в сусідній школі, бо вони також потребують ремонту, для школярів 10-го загальноосвітнього закладу продовжать канікули на два тижні. Це приміщення планують законсервувати, а отже, відключити опалення й електроенергію.

Журналіст: Наталія Тягнирядно

Оператор: Дмитро Дриганов

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register