У якісному стратегічному плані розвитку Чернігова зацікавлені одиниці (Відео)

У Чернігові триває процес створення стратегії розвитку міста до 2021 року.

«Це дуже великий фундаментальний документ, він має 2 частини : 1 – концептуальне бачення , 2 – коли це бачення распаковується на план заходів з прив’язкою до управлінь і до показників ефективності», – член виконкому чернігівської міської ради Тетяна Бойко.

9 грудня робоча группа обговорювала розвиток туристичного  напрямку. Щоправда, найактуальніша тема для нашого міста не викликала ажіотажу ні серед чернігівців, ні серед представників влади.

«Ті, кого ми обов’язково запрошуємо – депутати або начальники профільних управлінь , запрошували всіх, прийшли ті, кому дійсно цікаво», – член виконкому чернігівської міської ради Тетяна Бойко.

Перед робочою группою стояло завдання окреслити місію та візію Чернігова.

«Місія міста полягає в популяризації давньоруської культури – цей прошарок сильний в Україні і ніяке інше не може цим похвалитись», – заступник міського голови Ольга Хоніч.

«Треба заявити про Чернігів у всіх можливих напрямках , на національні канали, масштабно», – головний спеціаліст відділу туризму управління культури та туризму міської ради Олена Костирко.

Учасники обговорення також виділили найпроблемніші пункти, які заважають нашому місту набути звання туристичної куточка України .

Недорозвиненість  інфраструктурних об’єктів туристичних, відсутність інформації про можливості міста. Це пов’язано з низькою поінформованістю населення україни про наше місто.

До слабких сторін Чернігова вписали і погане транспортне сполучення з іншими містами, низьку активність громади та влади у туристичному розвитку Черінгва. Усі напрацювання розгляне комісія, яка займається створенням стратегічного розвитку міста. Після цього документ мають затвердити на грудневій сесії.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password