У Носівці перед навчальним роком для дітей готують сюрприз (Відео)

Останнім часом школярі в Носівці раз по раз радіють сюрпризам. Не так давно тут відкрили нову школу, тепер обновка менш глобальна, але водночас така сама приємна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У вирі стародавнього бою чи епідемії холери: в Носівці мріють про інтерактивний музей

«Така маленька не їдальня, а кафе. Готуємо сюрприз для дітей», – Наталія Тонконог, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Носівської міської ради.

У Носівській школі №2, в якій навчаються приблизно три сотні дітей, завершують капітальний ремонт їдальні. У процесі оновлення враховано всі вимоги та стандарти щодо сушок, миття рук, ліній із приготування їжі тощо.

«Це в дусі часу – питання харчування зараз, та й узагалі одне з найважливіших питань для діток», – Любов Печерна, директор Носівської ЗОШ №2.

«На сьогодні вже зроблена заміна всієї проводки, каналізаційні системи замінені, зроблений прекрасний зал самої їдальні. Вносили свої побажання, і підрядчик їх реалізовував як міг», – Наталія Тонконог, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Носівської міської ради.

Наразі залишилося встановити витяжну систему та мийки, організувати наповнення їдальні меблями. Саме ж відкриття планують провести напередодні нового навчального року.

Журналіст – Олег Дешура

Оператор – Дмитро Дриганов

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register